105. Návrat do přístavu - XL Formát
Autor: Ege Mogens
(1892 - 1946 Allinge-Sandvig, Dánsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 140 cm, výška: 100 cm, rámování: 112 x 151 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč