113. Abstrakce
Autor: Věra Kotasová
(1939 - 2019)
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 44 cm, výška: 48 cm, rámování: 75 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč