117. Konvolut grafik

Autor: Věra Kotasová
(1939 - 2019)

signováno, konvolut grafik - 6 kusů, některé poškozeny - prasklé sklo
Technika: dřevoryt
Šířka: 17 cm, výška: 28 cm, rámování: 42,5 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2022 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč