117. Konvolut grafik
Autor: Věra Kotasová
(1939 - 2019)
signováno, konvolut grafik - 6 kusů, některé poškozeny - prasklé sklo
Technika: dřevoryt
Šířka: 17 cm, výška: 28 cm, rámování: 42,5 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč