Pasáček ovcí

Autor: John Rabone Harvey
(1862 - 1933)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 41 cm, rámování: 48 x 58 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 07.04.2022 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč