120. Velhartice
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1922
Šířka: 48 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 63 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 15.02.2023 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč