Kašperské hory

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

Technika: kresba, datace: 1939
Šířka: 33 cm, výška: 25 cm, rámování: 38 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 22:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč