Rábí 1921

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 49 cm, výška: 37 cm, rámování: 60 x 65 cm

Konec dražby: 21.07.2021 22:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč