Kamelot

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 12 cm, výška: 16 cm, rámování: 29 x 22 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč