Schody

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole číslováno 97/100, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 18 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 39,5 x 31,5 cm

Konec dražby: 04.10.2021 22:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč