Děti na borůvkách
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
kolorovaná litografie, datováno uprostřed dole, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1961
Šířka: 22,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 27 x 33 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 16:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč