Ženy jdou na pole
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
kolorovaná litografie, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 22 cm, výška: 16 cm, rámování: 30 x 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 16:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč