Muzikanti
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
číslováno 27/150 uprostřed dole, signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 24 cm, výška: 17 cm, rámování: 20 x 28 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 16:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč