243. Česání ovoce

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept na kartonu, datace: 1979
Šířka: 23 cm, výška: 15 cm, rámování: 24 x 33 cm

Konec dražby: 14.07.2019 16:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč