Ženský akt
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
Technika: kombinovaná technika, datace: 1991
Šířka: 37,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 75 x 61,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč