Zborovické kopce
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a přípis, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1970
Šířka: 86 cm, výška: 29 cm, rámování: 41 x 98 cm
Konec dražby: 14.06.2023 22:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč