Boží muka

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1974?
Šířka: 70 cm, výška: 31 cm, rámování: 43 x 83 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč