Švanda dudák na šibenici

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis s věnováním a výstavní razítko. Rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1964
Šířka: 24 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 37,5 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč