37. Pouť v Čejticích u Štěkně
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1940
Šířka: 58 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 74 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč