39. Poříčí na Otavě
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 49 cm, rámování: 71 x 83 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 19:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč