39. Poříčí na Otavě

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 49 cm, rámování: 71 x 83 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.10.2022 19:25 SELČ

Aktuální cena: 2 900 Kč

Zbývá: 14d 15h 5m 25s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč