61. Trhové sviny
Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1977
Šířka: 87 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 98 cm
Konec dražby: 23.10.2019 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč