67. U Bezdrevi

Autor: Alois Moravec
(1899 Chyšky - 1987 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1942
Šířka: 68,5 cm, výška: 57,5 cm, rámování: 74 x 85 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč