122. Říční krajina
Autor: José Maria Jardinés
(1862 - 1932)
Signován vpravo dole, rámováno v masivním blondel rámu, rám obsahuje štítek autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 91,5 cm, výška: 73 cm, rámování: 98 x 117 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč