190. Uherské Hradiště
Autor: Zdeněk Chalupa
(? ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský štítek.
Technika: linoryt, datace: 1987
Šířka: 15 cm, výška: 25 cm, rámování: 24 x 30 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč