200. V ulicích Malmö
Autor: Willy Nilsson
(1920 Dánsko)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorsý popisek a datace
Technika: olej na plátně, datace: 1903
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 50 x 58 cm
Konec dražby: 04.04.2022 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč