209. Stora Södergatan v Södertullu ve Švédsku
Autor: Willy Nilsson
(1920 Dánsko)
na reversu anotováno, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1929
Šířka: 41,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 36,5 x 44,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč