47. Přístav v Malmö
Autor: Willy Nilsson
(1920 Dánsko)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský popisek a datace
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 36 x 44 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč