63. Konvolut 3 ks
Autor: Karel Vedral
(1937 Praha - 2008)
1. Slunečnice, akvarel, datováno 1987 a signováno Karel Vedral vlevo dole, zaskleno, 14,5 x 10,5 cm
2. Setkáni, tisk, zaskleno, 24 x 14 cm
3. Národní divaldo v Praze, tisk, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole v tisku monogram, zaskleno, rámováno, 23,5 x 31,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč