174. V přístavu

Autor: Stanislav Hachran
(1928 Lazy pod Makytou)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 76 x 106

Konec dražby: 06.12.2017 20:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč