175. Na pastvinách

Autor: Stanislav Hachran
(1928 Lazy pod Makytou)

signováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 60 cm, rámování: 65 x 65 cm

Konec dražby: 06.12.2017 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč