94. Těžba dřeva
Autor: Jan Záhrobský
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 48,5 cm
Konec dražby: 11.01.2023 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč