Loďka na vodě

Autor: Václav Jedlička
(1862 Přísednice, Zbiroh - 1928 Přísednice, Zbiroh)

Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.05.2022 19:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč