209. Opatovický rybník

Autor: Libuše Pilařová Kverková
(1928 Praha - ? ?)

signováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 40 cm, rámování: 44,5 X 74 cm

Konec dražby: 10.04.2018 21:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč