Chalupy u řeky

Autor: Libuše Pilařová Kverková
(1928 Praha - ? ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 78 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 90,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč