49. Před zrcadlem
Autor: Bedřich Vaníček
(1885 Krahulov - 1955 Třebíč)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kvaš, datace: 1942
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm, rámování: 41 x 36 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč