1. Vodopád - L formát
Autor: Olof Nordlien
(1864 Norsko - 1929 Norsko)
Signováno vlevo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 78,5 cm, výška: 100,5 cm, rámování: 120 x 98 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč