192. Vesnice pod horama
Autor: Marie Hlobilová-Mrkvičková
(1903 Přerov - 1999 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: rámováno 43x52,5
Konec dražby: 07.02.2024 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč