160. Japonské loďky
Autor: René Lorrain
(1873 Nancy - 1949 ?)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 47 cm, výška: 35 cm, rámování: 64 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč