2. Rodina na poli - XL Formát

Autor: Svatopluk Souček
(1902 Přerov - 1986 Vyškov)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 98,5 cm, výška: 102 cm, rámování: 112,5 x 109

Konec dražby: 05.03.2024 20:00 SEČ

Zbývá: 12d 6h 59m 10s

Vyvolávací cena: 10 000 Kč