167. Ve večerním slunci
Autor: Jan Čapoun
(1915 Moravské Budějovice - 1973 Zlín)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1967
Šířka: 32 cm, výška: 23 cm, rámování: 40 x 49 cm
Konec dražby: 13.12.2022 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč