171. Šeříky ve džbánu

Autor: Jan Čapoun
(1915 Moravské Budějovice - 1973 Zlín)

signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 80 cm, rámování: 99 x 79 cm

Konec dražby: 12.07.2022 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč