172. Tání

Autor: Jan Čapoun
(1915 Moravské Budějovice - 1973 Zlín)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1958
Šířka: 44 cm, výška: 29 cm, rámování: 41,5 x 56,5 cm

Konec dražby: 12.07.2022 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč