47. Hudební salónek
Autor: Edith Martineau
(1842 Velká Británie - 1909)
signováno vpravo dole, rámo zdobeným rámem
Technika: akvarel
Šířka: 45 cm, výška: 36 cm, rámování: 48,5 x 57,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 09.05.2022 19:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč