Pád

Autor: Miloslav Hlaváček
(1948 Broumov (Náchod))

volný list, číslováno 13/29, signováno a datováno dole uprostřed
Technika: litografie, datace: 1979
Šířka: 43 cm, výška: 59 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 20.02.2023 21:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč