Mendl - U splavu

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 45 x 55 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč