34. Muž s knírkem
fotografie v embosované původní paspartě, zaskleno a rámováno
Šířka: 27 cm, výška: 32 cm, rámování: 55 x 48 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 19:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč