Konkubína

Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: akvarel, datace: 1921
Šířka: 30 cm, výška: 19,5 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč