Potrét dívky v čepci

Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v řezaném rámu
Šířka: 34 cm, výška: 49 cm, rámování: 61 x 47 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč