204. Šašek a dívka
Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1895
Šířka: 13,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 32 x 23
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 22:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč