U stolu

Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.
Technika: kvaš
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 33,5 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč