Německý Brod

Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)

název díla, datováno a signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1918
Šířka: 42 cm, výška: 31 cm, rámování: 53 x 62 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč